Prodejna FOTO

v prodejně FOTO STANĚK vám nabízíme

  • Foto Staněk, specializovaná fotoprodejna s fotoslužbami.
  • Naše firma má dvě provozovny. Prodejnu fotografické techniky a Kodak Express.
  • Obě jsou v domě číslo 108 v Železné ulici v Mladé Boleslavi.
  • V levém vchodu je umístěna prodejna fotografické techniky, ve které nabízíme kompletní sortiment Nikon, Olympus, Casio, Sony a dalších značek. Fotoaparáty, objektivy, blesky, dalekohledy včetně astrodalekohledů. Příslušenství – stativy, brašny, paměťové karty, baterie, akumulátory.
  • Vybavení fotoateliéru značky Fomei Aputure a Manfrotto. Jsme partnerskou prodejnou fy. Fomei. Na prodejně naleznete kompletní sortiment všech vyráběných dalekohledů této značky. Na prodejně držíme skladovou zásobu cca 140 typů fotoaparátů, 40 typů objektivů, 80 druhů dalekohledů včetně nejvyšších řad Nikon Monarch, Fomei Leader, Vanguard Endeavor a Olympus XPS. Našim cílem je zákazníkovi nabídnou co nejširší výběr přímo na prodejně s možností prohlédnout si a případně i vyzkoušet (pokud je to možné) na prodejně před zakoupením jím vybrané zboží.
  • Jakékoli zboží z profisortimentu pro fotografy např. držáky pozadí, studiové blesky a světla nebo spotřební materiál si v internetovém obchodě na eshop.fomei.com objednáte a zadáte nás jako odběrné místo. Můžete jej do 2 pracovních dnů vyzvednout u nás na prodejně, kde neplatíte žádné poštovné. Vaše jistota je zboží nebude poškozeno (např. při přepravě), jelikož veškerá rizika s tím spojená za Vás vyřídíme my. Zároveň Vás při převzetí proškolíme o základních funkcích Vámi zakoupeného zboží. Na zboží značky Fomei zprostředkujeme našim zákazníkům záruční i pozáruční servis.

gdpr-image
Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Používáním tohoto webu souhlasíte s naším Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů.
Číst více