Na zkoušku

více než 70 let tradice

Vážení zákazníci.
Zvažujete nákup objektivu a nejste rozhodnuti, zda Vámi vybraný objektiv bude ten pravý.

Nabízíme Vám naši nadstandardní službu OBJEKTIV NA ZKOUŠKU.

Za vratný poplatek si je možné přímo u nás na prodejně vyzkoušet jakýkoli objektiv z našich skladových zásob. Data obsahující testovací záběry si můžete odnést domů a v klidu se rozhodnout pro nákup.

Závazná pravidla pro možnost vyzkoušení:
Po vznesení dotazu na telefon 605253888 Vám sdělíme, zda se Vámi vybraný objektiv nachází v naší skladové zásobě. Na prodejnu přinesete svůj čistý a provozuschopný fotoaparát včetně Vaší paměťové karty.

Obsluze prodejny složíte oproti podpisu, plnou prodejní cenu (kauci) Vámi vybraného zkoušeného objektivu. Na tělo přístroje Vám objektiv nasadí obsluha prodejny. Prosíme nesnímejte jej!

Objektiv Vám je zapůjčen po dobu 15 minut k volnému pohybu, pro otestování v prostoru před a uvnitř naší prodejny v Železné ulici (je zde dosti objektů vhodných pro fotografování testu, např. věžní hodiny, Železná ulice, klenby interieru prodejny, atd.)

Po uplynutí 15 minut budete vyzváni obsluhou prodejny k navrácení.

Při zpětném převzetí a kontrole stavu objektivu obsluhou prodejny, je Vám obratem navrácena kauce.

Objektiv je nový. Není pojištěn proti poškození.

Veškerá rizika vůči poškození během testu nese osoba provádějící test.

Cena služby:

Objektiv v hodnotě do 15.000,- Kč cena zkoušky 300,- K
Objektiv v hodnotě nad 15.000,- Kčč cena zkoušky 500,- Kč

Důležité – prosíme nepřehlédněte!
Pokud se během nebo okamžitě po zkoušce rozhodnete pro koupi daného objektivu, nebude Vám účtována žádná částka za zkoušení.

V případě, že se do 21 dnů od zkoušky rozhodnete pro nákup Vámi zkoušeného objektivu a přinesete doklad o testu, částku Vám odečteme od Vámi vybraného objektivu v plné výši.

gdpr-image
Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Používáním tohoto webu souhlasíte s naším Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů.
Číst více